iceT

Nevíte kdo vymyslel stojánek na kolo?

Mám na mysli takové to zařízení na kole,které použiju,když slezu z kola-kolo potom stojí samo opřené jen o tu věc-no nevím jaký je správný název toho zařízení.

Nejlepší odpověď
casey

No, stojanek na kolo je dost presny nazev, ale nemyslim, ze by vynalce na to mel patent. Pak bude velice obtizne ho dohledat.

Další odpovědi
arygnoc

pravděpodobně někdo, kdo potřeboval opřít kolo když v okolí nebyl žádný strom nebo stloup.