lukas.lukas

Nevíte kde stahovat videoklipy ale ne na uloz.to

Zabívám se konkrétně rapperem E-40

Nejlepší odpověď
jennysh

přesně tak,na youtube toho máte mnoho, a stahovat z youtube to můžete zde:http://mp3s.na­druhou.net/sta­hovac/
je to velmi jednoduché:

  1. vložit odkaz na požadované video do bíleho rámečku

2)vyberte si kvalitu videa (pokuď to video v takové kvalitě je i na youtube)

  1. Stiskněte tlačítko Stáhnout video a čekejte až se video nahraje na server (budou tam procenta,až to doběží stačí kliknout na nápis stáhnout,a uložit si video do počítače na nějaké konkretní místo.

Další odpovědi
barnajka

A proč ne přímo Z You tube? Klipů od E-40 tam máš spoustu :)

http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=E-40&aq=f
Doplňuji:
Já stahuju přes online downloader www.keepvid.com. Používám ho už hodně dlouho, je super že se nic nemusí instalovat a zatím se mi stalo asi jen 5×, že video stáhnout nešlo.

Postup je jednoduchý:

  1. na Youtube zkopíruj adresu klipu (URL), který chceš stáhnout
  2. jdi na www.keepvid.com a zkopírovný odkaz vlož do řádku URL
  3. stiskni „Download“
  4. aplikace ti během chviličky nabídne několik dostupných formátů, ve terých si klip můžeš stáhnout (několik typů flv + mp4 a stáhnout můžeš dokonce i mp3). Vyber, co ti nejvíc vyhovuje, klikni – a je hotovo: stahuješ :)

DDarent

ate tyhle stahovače nefungujou pro každej počítač, takže bych doporučoval spíš nainstalovat doplňek pro Firefox (youtube downloader) a tam se vám pod videoklipem objeví políčko download…prostě to stáhnete a je to rychlejší, úspornější a zaručený!!!