Miroslavst

Nevíte kde sehnat větší množství desinfekce?

Potřeboval bych nějakou desinfekci. poradíte kde koupit?

http://www.no­vinky.cz/krimi/220685-vyrabeli-alkohol-z-dezinfekce-stat-okradli-o-sest-milionu.html

Nejlepší odpověď
hanulka11

Hele nech si zajít, pak budeš shánět dobrého očního lékaře.

Další odpovědi
Terryle

Nevím, jestli ti nevyjde levněji koupit rovnou ten chlast ;o) minimálně tím ušetříš práci…

venkovan

Ten příběh ti vše napovídá. Kde ho podnikatelé koupili, co s ním dělali apod. Přeci nechceš abychom ti vyzvonili všechny naše kontakty a tím si vytvořili konkurenci.
A tohle už je zmáknuté – vymysli něco lepšího co je bez konkurence – potom máš lepší příjmy. Třeba parfém z výměšků žláz skunka dosud nikdo nezačal v ČR vyrábět (bobří produkty ze žláz byly cennou látkou pro kosmetiku, tak proč ne skunk). Když tomu dáš dobrou reklamu (zaměřil bych se na MHD s nabídkou, že parfém vyžene z tramvají i bezdomovce), tak nestačíš skunky „pumpovat“.

Zdroj: život