Black_Pearl

Nevíte kde sehnat jak osříhat a nagelovat toto?

http://www.ha­irstylesdesig­n.com/gallery/pin­k_2711.php(nej­vetsi fotka). A pujde mi to takhle postavit i za domacich podminek? (cili ze nemam doma cely kadernicky salon :D ) Jinak všechno nejlepší do Nového roku :)
Doplňuji:
Nelka1995– hodně hustý :) ale jestli i těžký nevim :)

Odpovědi
nelka1995

Záleží na hustotě a hmotnosti vaších vlasů, doma by to mohlo jít udělat, ale zřejmě nedocílíte stejného efektu, chce to hlavně trpělivost a hned po umytí vlasů hlavu fénovat a tahat vlasy nahoru. Je to pouze moje domněnka, zkušenost mám takovou, že mě vlasy nechcou držet ptž je mám moc husté a těžké, vše záleží na vlasech
Doplnění: tak to nevím jestli Vám půjde, myslím si, že Vám to bude padat, když tam dáte gel tak možná tolik ne, ale zase to bude takov ulízané, pink má jemné a „řidké“ vlasy., ale za zkoušku nic nedáte, pak dejte vědět jestli se povedlo.

iceT

Pokud máš podobnou délku vlasů,tak by to jít mělo za pomoci tupírovacího hřebene,laku na vlasy a nejmíň ještě jedněch rukou.

jak na tupírování vlasů:

http://horses-a-dreams.blog.cz/1105/sce­ne-vlasy-co-s-nimi

terry

Nejvíc stejně záleží na kvalitě vlasů.
Ani dobrá kadeřnice neudělá stejný účes ze všech vlasů.
Takže to zkus a uvidíš. Třeba se ti to povede na 2. nebo možná 4.pokus :).

ReHu

Jakse zde už píše. Záleží nejvíc na kvalitě vlasů.
Pokud je ale máš přibližně stejně dlouhé a kvalitní tužidlo, tak by to jít mohlo.
Udělej pokus na nečisto a uvidíš sama 🙂.