panxnotdead

Zkroucené vlasy

na kousku hlavy mám vlasy, které jsou strašně zamotané do sebe a jsou zkroucené asi od půlky. Nevíte čim to je?

Odpovědi
natalysa

potřebuješ ostříhat

Pájo

Vlasy máš nejspíše suché a nevyživené. Lámou se a snadno se zachchají.
Pokud jsi kluk (muž), používej po omytí vlasů šampónem ještě kondicionér (nebo šampón s kondicionérem v jednom). Vlasy si rozčesej.
Pokud si děvče (žena), pomůže ti navíc (k předešlému), když si vlasy obarvíš.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-zkusenost-s-nejakym-produktem-na-vlasy-ktery-by-odpuzovaal-vlhkost-aby-se-vlasy-nekrepatily