Nevíte,jestli se již zjistila totožnost „neznámého vojína“ ?

Nejlepší odpověď
Fíli

Pamatnik „neznamemu vojinovi“ se pouziva jako pamatka na vsechny, jez nemaji oficialni hrob, co se behem valky ztratili, nebyli nalezeni a proto nemohli byt pohrbeni (kdyz utonuli a podobne). Nejde tedy ziskat totoznost, protoze se nejedna o jednoho cloveka.

Další odpovědi
tom004

Ano,byl to kosmopolita. 🙂