Avatar uživatele
22aa

Nevíte, jakej film stáhnout na DVD místo zpráv nebo sportu a koukání na VHS?

Nemůžu si pomoct. Táta říká že rekordér je starej křáp a nevím jakej film na dvd místo vhs rekordéru a sportovních pořadů.
Archiv jsem žádnej nenašel.
Mě by ještě napadlo jestli existuje dvd rekordér jak to lidé nahrají z tv jak s vhs a prodali by mi pár kusů videí z 90 let nahrané z tv.
A pak ještě jeden fígl že byste mi z vašich vhs nahráli na youtube formule a ještě fotbal volby, reklamy a ještě další sportovní pořady z čt1,čt2,tv nova a tv prima.

  • ještě nějaké hitparády na youtube přidat.

pokud byste mi to nahráli tak to dát pod soukromím a ještě do playlistů.
Jinak vám to smažou z auutorských práv kdyby to bylo veřejně.
Abych si to mohl vypálit pak na to moje vysněné dvd a potom koukat na to.
Prosím najdete mi nějakého prodejce bazaru jestli má nahráné dvd z tv nebo že byste mi to nahráli na yt.
Většinou i na uložto tam bejvají samé filmy a nastažení 1gb videa formulí nemám kredit a pomalé stažení nepomáhá. Furt si to kolem 70mb zastavíí a chtějí po mě nějakej tablet.
Děkuji.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1888 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Docela značně zmatený dotaz. Motáš „páté přes deváté“. A těžko někdo bude za tebe rozhodovat, na co se máš dívat. A když vidím ten nick, tak mě to ani nepřekvapuje.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Film si můžeš stáhnout jaký chceš, na youtube, ulozto a jiné, zdrojů je mnoho. Když budeš mít štěstí, můžeš si koupit i nějaké DVD., podle toho, co tě zajímá
Já mám doma nějaké VHS, stahoval jsem tam filmy, které se vysílaly pozdě v noci a mohl jsem si nastavit čas, takže jsou tam reklamy. I když zůstala kvalita dobrá, nezhoršila se časem, vyhodil jsem je proto, abych ušetřil za místo a s vědomím, že si mohu nahrát totéž a v lepší kvalitě.
Pokud máš DVD přehrávač, kup si nahrané DVD, nebo si nechej nahrát, vypálit to co se ti líbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Jenže mě se žádná pohádka nelíbí. Je tu ještě nějaký uživatel který má vhs se sportem nebo to má na dvd z pálenky nahrané z tv?

před 1888 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

A navíc prodávají se dvd s vhs videem digitalizované na dvd?

před 1888 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek