22aa

Nevíte, jakej film stáhnout na DVD místo zpráv nebo sportu a koukání na VHS?

Nemůžu si pomoct. Táta říká že rekordér je starej křáp a nevím jakej film na dvd místo vhs rekordéru a sportovních pořadů.
Archiv jsem žádnej nenašel.
Mě by ještě napadlo jestli existuje dvd rekordér jak to lidé nahrají z tv jak s vhs a prodali by mi pár kusů videí z 90 let nahrané z tv.
A pak ještě jeden fígl že byste mi z vašich vhs nahráli na youtube formule a ještě fotbal volby, reklamy a ještě další sportovní pořady z čt1,čt2,tv nova a tv prima.

  • ještě nějaké hitparády na youtube přidat.

pokud byste mi to nahráli tak to dát pod soukromím a ještě do playlistů.
Jinak vám to smažou z auutorských práv kdyby to bylo veřejně.
Abych si to mohl vypálit pak na to moje vysněné dvd a potom koukat na to.
Prosím najdete mi nějakého prodejce bazaru jestli má nahráné dvd z tv nebo že byste mi to nahráli na yt.
Většinou i na uložto tam bejvají samé filmy a nastažení 1gb videa formulí nemám kredit a pomalé stažení nepomáhá. Furt si to kolem 70mb zastavíí a chtějí po mě nějakej tablet.
Děkuji.

Odpovědi
elkon

Docela značně zmatený dotaz. Motáš „páté přes deváté“. A těžko někdo bude za tebe rozhodovat, na co se máš dívat. A když vidím ten nick, tak mě to ani nepřekvapuje.

Kelt

Film si můžeš stáhnout jaký chceš, na youtube, ulozto a jiné, zdrojů je mnoho. Když budeš mít štěstí, můžeš si koupit i nějaké DVD., podle toho, co tě zajímá
Já mám doma nějaké VHS, stahoval jsem tam filmy, které se vysílaly pozdě v noci a mohl jsem si nastavit čas, takže jsou tam reklamy. I když zůstala kvalita dobrá, nezhoršila se časem, vyhodil jsem je proto, abych ušetřil za místo a s vědomím, že si mohu nahrát totéž a v lepší kvalitě.
Pokud máš DVD přehrávač, kup si nahrané DVD, nebo si nechej nahrát, vypálit to co se ti líbí.

22aa

Jenže mě se žádná pohádka nelíbí. Je tu ještě nějaký uživatel který má vhs se sportem nebo to má na dvd z pálenky nahrané z tv?

22aa

A navíc prodávají se dvd s vhs videem digitalizované na dvd?