Musa.21

Nevíte, jak se účině zbavit kluka, o kterého nemáte zájem, a když mu to řeknete pořád vás otravuje ?

Známe s kamarádkou jednoho kluka, a ten nám pořád píše, jak nás miluje. Jenomže problém je v tom že my jeho ne. Už jsme zkoušely všechny varianty ale nic nepomohlo k tomu, abychom se ho zbavily. Prosím pomozte -_-

Nejlepší odpověď
atena11

Netušìm co všechno si již vyzkoušela.. Já jsem měla stejný problém a byla jsem z toho dost psychicky špatná, ale nakonec pomohlo mu jednu vrazit a z plných plic mu říct co si o něm myslím. Je to asi půl roku zpátky a od toho dne jsem s ním nepromluvila… možná ze mně vypadla tak akoràt sarkastická poznámka… Ale také bych to zkusila řešit s rodiči… rozhodně se to vyplatí.. já jsem to v sobě dusila a věděla to pouze jedna kámoška…

Další odpovědi
Roxana

naprosto a zcela ignorovat, dělat že neexistuje nebo si sehnat kamaráda a sehrát scénku, že jste už zadané