Nevíte jak se jmenuje serial vysílal se asi před 20 lety hlavní postavy jsou rodina Lambertova děj je z 50tých let

Nejlepší odpověď
Travis

Lambertovi byli v seriálu Krok za krokem, ne? :)

Další odpovědi
Alesh

… z 50. let

Číslice se neskloňují

Pokud se číslovky nevyjadřují slovy, ale číslicemi, má řada lidí tendenci naznačovat tvar dané číslovky tím, že za číslici ještě doplní jakousi koncovku (například 9-ti násobné zvětšení, od 25ti metrů). Číslice se ale neskloňují, podobně jako například značky a většina zkratek. Málokoho by například napadlo napsat v ČRce nebo po 30 km-ech. Správný tvar číslovky totiž vyplývá z kontextu. Píšeme tedy:

Obrázek uveřejňujeme v 9násobném zvětšení.
Plnoletým se člověk stává v 18 letech.

Zdroj: http://interval­.cz/clanky/hrichy-pro-sileneho-korektora-clovek-versus-psani-cislovek/

anonym

Alesh,tobě snad jeb*o!

Lenjička

Krok za Krokem! Určitě stahuj! Nejlepší seriá!!! 🙂