iceT

Nevíte,dal by se sehnat či koupit náhradní hořák na

plynový dvouvařič,co se používá propanbutanovou láhev?Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Já ho koupila v běžné prodejně železářství-domácí potřeby. Měli buďto kompletní ramínko nebo jednotlivé hořáky, ale bylo to docela drahé, téměř jako nový vařič.

Další odpovědi
Hlada

Meva Roudnice posílá náhradní díly na dobírku.

anonym

Tak to já mám stejný problém, akorát vařič je už 30 let starý a všude kde jsem se ptal, tak mi řekli, že takovéto hořáky se už nevyrábí.Zatím jsem to scháněl pouze po okrese Trutnov.

anonym

Nazdárek, no já bych věděl. Když se mi ozveš, tak ti to řeknu. Neboj, známe se. Dokonce i mám. :))