Syd

Nevíte co s tím je?

(mam Windows XP) U některých složek mam v režimu miniatury přiřazenej obrázek (místo 4 tam mam jeden co jsem si vybrala). Jenže od nějaký doby (všimla jsem si toho prvně asi před měsícem) se mi stává, že mam nějakou uplně jinou složku taky v režimu miniatury a místo 4 z daný složky se tam zobrazuje ten jeden co mam danej někde uplně jinde. I když vytvořim prázdnou novou složku, v ní další a v ní další a u tý „nahoře“ – co v ní jsou ty ostatní dám „obnovit výchozí“ a „použít šablonu na ostatní“, pořád to tam je, jenom když rozkliknu každou tu složku a zvolim jinej obrázek – použít – obnovit výchozí tak to zmizí, ale chápete, že tohle přece nemůžu dělat se všema složkama… ☹
Doplňuji:
MrGandy: Co jste nepochopil? No prostě si udělám novou složku (buď do ní něco dám, ale dělá to i když je prázdná) a když to mam v režimu miniatury, tak tam na mě vyskočí třeba obrázek skleníku, kterej mam nastavenej v na hony vzdálený složce „zahrada“ ve složce „fotogalerie“. Když jsem ve vlastnostech složky, v náhledu vypadá normálně (bez obrázku)

Nejlepší odpověď
rynek878

Když otevřete jakoukoliv složku,tak nahoře je záložka nástroje-možnosti složky a tam si vyberte dle přiloženého obrázku:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1177nadap095513915­220232.jpg

Další odpovědi
arygnoc

vůbec nepoužívam prohlížení složek od woken.

používám Totalcommander, wokna jsou blbý, nedá se v tom pracovat.

suaeda

Souhlasím s arygnoc. Průzkumník a další podobné pomocníky „tento počítač“ z windows nepoužívám. Nemám je rád.
V DOSovských dobách jsem si navykl na 2 panely (norton commander) a od té doby pracuji s modernějším totalcommanderem. Dá se spustit i v demoverzi, ale protože toho umí hodně, tak jsem jej brzo zakoupil. A pokud na nějakém PC není tak se dá nouzově spustit i z flashdisku.

MrGandy

Moc jsem to nepochopil … / ale chyba nebude ve windows XP … vše co v něm je, jede, jak má…maximálně, že jste s tím něco udělal

Syd

rynek878

"Když otevřete jakoukoliv složku,tak nahoře je záložka nástroje-možnosti složky a tam si vyberte dle přiloženého obrázku:

Zdroj: www.nadapenny­.com/viewer.php?id=t201­1177nadap09551 3915220232.jpg"

Achjo, už jsem se chtěla radovat, že když zaškrtnu „neukládat miniatury do mezipaměti“, tak mi ty nechtěný obrázky zmizely, jenže když kliknu „Použít“, tak mi problikne i „Použít u pro všechny složky“, takže je pak nemam nikde. Takže děkuju všem za doporučení a asi začnu upravovat ty složky jednu po druhý aby to zmizelo ☹ . Kdyby snad někoho ještě něco napadalo tak ještě dodám, že by to mohlo mít nějakou souvislost s tím, že mam jako miniatury zobrazený všechny složky (pokud je ručně nezměnim), to jsem dřív neměla