Avatar uživatele
Jajkyka

Nevíte, co mám dělat, aby mému mazlovi nebylo vedro?

Mám doma (v baráku) zakrslého králíka. A ta neobvyklá vedra už je na něj moc. Hlavně ta vedra, jaká byla nedávno. Chtěla bych se nějak připravit na ta vedra, co budou. Co mi poradíte, aby mu nebylo vedro?:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4304 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Více poradí odkaz níže.

Zdroj: http://www.kra­lici.cz/pages­.asp?f=prehra­ti

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Já čet prve „mému mazalovi“ :)

Tak nejlíp dát ho přes den do nějaký studený, tmavý, větraný místnosti. Pokud ho máš v pokoji, tak bych ho přesunul klidně na chodbu za dveře, případně i do sklepa, pokud ho nemusíš mít pořád na očích. Ono taky záleží na prioritách, jestli je pro tebe nutný, aby ses na něj mohla celej den dívat a stojí to za to riziko že může pojít… Jinak bys ho taky neměla mít někde na polici, ale spíš na podlaze, na kachličkách, protože studenej vzduch se drží při zemi.

Kamarádka, když byla malá, tak dostala morče a když v létě jela na koupálko, tak aby s mohlo koukat po lidech, tak ho nechala venku na balkóně a když se vrátila, tak už z něho byla jenom taková placička. Cáletník by se na ní vyřádil. No a druhej den byla ve škole taková nějaká smutná a když jsem se jí ptal co novýho, tak prej „nic“ a já povídám „a co morče“, a ona prej „jó, no vono mi uschlo…“ Ale brala to hrdinsky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek