Avatar uživatele
alik360

Nevíte, co je tohle za film?

Film je o hře ve které jsou pravý lidé. Je z pohledu jednoho z nich osoby, která se dostala nejdál ze všech.A o “vzpouře”.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1174 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

A nějak se ti nedaří napsat otázky bez chyby. Za nevíte se píše čárka, odděluje se tak jedna věta od druhé. Za hře je také čárka. Ze stejného důvodu. Lidé jsou praví. Marně přemýšlím, jak má být správně ta další věta. Asi Je to takto. Je z pohledu, hlediska jedné osoby, která se dostala nejdál ze všech. No a poslední věta by měla být oddělena mezerou. To je po formální stránce.
No stále mi uniká obsah. Lidé jsou praví, skuteční. Pokud to nejsou loutky, zvířata nebo to není kreslený film. Princip hry, o co tam jde?. Jaká je tam vzpoura? Jaké je prostředí?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

To zni jako Free Guy. Letos by mela byt premiera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Z toho popisu nejsem dvakrát moudrej… ale zkusil bych „gamer“ https://www.csfd­.cz/film/234133-gamer/prehled/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
-a-

Ready player one: hra začíná (2018) ?

před 1170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
alik360

Free Guy to není a chyby tam jsou protože, nejsem moc dobrá v češtině a už jsem to psala po druhé protože, se mi to seklo a už jsem byla naštvaná na to abych to psala znovu.
Vzpoura je že se nějací hackeři haknou na hru a kontaktu jí hráče a nabídnou mu možnost mluvit s osobou za kterou hraje. On tu možnost příjme ale, on to může vyhrát jen když mu dá naprostou moc nad ovládáním ale, strůjce hry nechce aby jí vyhrál. Protože on byl první koho tam daly. Byl to voják a na trest smrti se dostal kvůli toho že ho ovládal strůjce a ten přes něj zabil jeho nejlepšího přítele. No a strůjce do hry dá další osobu ale on je neřízenej. Ale on uteče ze třicáté mise do společnosti což je další hra ve které je jeho žena no a oni musí zabít stvořitele ale on na rozdíl od všech ve hře má v hlavě buňky vysílací a může všechny z jeho her ovládat ale nakonec mu pomůže hráč chvíli předtím než ho zabijí ale protože vše co si strůjce představí to udělá tak ho donutil aby si nuž co měl v ruce představil že je zabodlý v něm.

před 1173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kelt, to co píšeš do odpovědi má být v diskuzi, A ke všemu jsi vlastně ani neporadil.

před 1173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Samba, čo tak miesto kritiky odpovedajúceho, napísať radšej odpoveď na otázku.

před 1173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já odpověď neznám, takže bych psala taky samý blbosti, co patří do diskuze. Na jasnou otázku se jasně odpovídá. Takže když se zeptá „Nevíte co je tohle za film?“, tak odpovím že vím a dám název filmu a hotovo. Nic tak složitého na tom není. Nebo tě led ještě něco trápí?

před 1173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Samba, netrápi ma nič, len som si pri čítaní vašej poznámky spomenula na MUDr Strossmayera z Nemocnice na kraji města.

před 1173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já zas u tebe na jedno zvířátko z reklamy, fialové zvířátko 🙂

před 1173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Jú, tá je krásná… 🐄

před 1173 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek