Terryle

Nevíte, co je pravdy na tom, že Stephen King se občas „inspiroval“ LSD?

Já věděla jen o tom, že svýho času měl prý dost náběh na to, aby se uchlastal. Ale o tripech slyším prvně… ovšem ne že by mě to moc překvapilo.
Nevíte někdo, co je na tom pravdy? :)

Nejlepší odpověď
poa.li

Ani bych se tomu nedivil…

Další odpovědi
SajmonModer

poa.li: Chtěl jsem napsat úplně to samé! 🙂

Dorian

Možné je vše, LSD vyzkoušel kdekdo. Ostatně zkušenosti s LSD inspirovali i Francise Cricka, objevitele struktury DNA. A Mendělejev viděl svojí tabulku prvků ve snu.