Eliška113

Poradíte, jakou přezdívku si mám dát na YouTube?

Eliška Dvořáková a s nějakou přezdívkou bez toho příjmení fakticky nemám žádné nápady Prosím pomozte mi

nevím jakou přezdívku si mám dát na YouTube

Nejlepší odpověď
Dochy

Třeba Eliška113 😉
Proč si myslíte (to není vykání, to prosím oslovuju spoustu tazatelů co se tu objevují a ptají se na vhodnou přezdívku pro ně), že tu někdo někomu koho vůbec nezná, v životě neviděl a pravděpodobně ani neuvidí, nezná povahu ani zájmy… dokáže vymyslet přezdívku? A proč si myslíte, že byste měli mít nějakou extra suprovou přezdívku, když jste jinak úplně normální lidé jako všichni ostatní?

Další odpovědi
quentos

Nemůžeme pomoct, když tě neznáme a nevíme tedy, co má přezdívka připomínat.
Napadá mě třeba „košile“ (přesmyčka od „Eliško“), eLiška (ale to je provařený), eLinka a s příjmením by se daly dělat podobný fígle, stačí zapojit fantazii.
Kdo nemá nápad, dává si nenápadité nicky typu Eliska1 nebo Eliska+kombinace čísel z data narození.

Edison

A na co přezdívku na YT? Nechápu. Tvořit nic neumíš, tak na co…

Arne1

Už sis přece dala přezdívku Eliška113, tak co řešíš?

elkon

To nemyslíš vážně, že ne? Taková ptákovina a ty si nevíš rady?