Netypický název

Víte,co to je kuložer? 🙂

Nejlepší odpověď
Cullinda

Dle toho smajlíka na konci dotazu se domnívám, že je to varianta slova kulohryz, v ženském podání buchtožer, což je označení nepříjemnosti způsobené vzpříčeným ochlupením v intimních partiích..
Kruci, někdy něco napsat relativně slušně dá celkem zabrat ;)

Další odpovědi
kikinka2210

Ať hledám jak hledám nevím co to je.Od kud to znáte kde jste na to přišel?

Bumbes

Není to náhodou parazit veš muňka, slangově zvaný „filcka“?