dust8

Nešly vám někdy otevřít dveře a musel se volat zámečník, či hasiči?

Odpovědi
_Bůh_

Ano, protože...

Ano, zasekly se mi dveře, proto jsem volal HASIČE. 👍

orwell

Jiná odpověď...

Zasekly a zrovna před pár dny. Ale poradil jsem si s tím sám, i když to bylo už na hraně.

elkon

Ne, protože...

paul1

Ne, protože...

Stalo se nám to ještě v starém bytě. Naštěstí v garáži, která byla nedaleko, jsem měl upravený pilkový list, který to šlo po uvolnění krytu otevřít.

Dochy

Ne, protože...

Zatím jsem měl problémy jen s interiérovými dveřmi. Při ztrátě klíče paklíč, při rozbití zámku buď vydloubáno škvírou mezi dveřmi a futry, nebo vykopnuto (ze dvou vykopnutých dveří jsem jedny pak lepil – štípnuté v oblasti zámku, u druhých se jen uvolnila ta zničená závora zámku)

orwell

Bůh a neví si rady. To mě posdrž.