dust8

Neprodává se meloun i nakrájený na kostky bez pecek?

Odpovědi
Altair-AC

Nikde jsem neviděl

elkon

Meloun nemá pecky, ale semínka. Asi bys měl jít znova do školy.

iceT

V Bille, pokud by ti stačily kuličky, ale jestli je bez semínek nevím. Mají v nabídce i plátky, píšou bezsemenný, ale stejně ty semínka v něm jsou.

nyjono

Někdo někde možná prodává.
Ale vzhledem k tomu, jak rychle se meloun (vodní) kazí, pokud je již nakrojený, stejně by to nebylo za chvíli k jídlu.