Miroslavst

Nepříjde vám, že na nás chce někdo dobře vydělat?

Tak jsem shlédnul pořad Den D a tak mi přišlo, že vlastně vy všichni jste se nějakým způsobem zasloužili o rozšíření odpovědí.cz, i jako prezentaci použil otázku na kterou někdo (5 lidí-upozorňuji, že registrovaných) odpovědělo. Tudíž bez vás-nás by nemohli nic.
Ale peníze chtějí inkasovat.
Nepříjde vám to jako zneužití?

Odpovědi
BEAES

Drahý Miroslave oni už vydělávají a smutné je, že ani propisku neposlali.

blesk26

Miroslave, na kterých webech jste dnes byl?

Zkoušel jste třeba idnes.cz? seznam.cz? google.com? Nebo třeba nějaké menší, co jim také poskakovala reklamka na stránkách?

Tak ti všichni na vás vydělávají a ani o tom nevíte, tak nevím, proč bychom to měli mít odpovědím za zlé, ono taky takovýhle systém vytvořit není úplně snadné a rozhodně to není zadarmo :)

standa

Určitě mi to tak nepříjde !

Radak

Kdyby nevydělávali, zanikl by tento web. Je pravda, že umí využít inteligenci davu, nebo jak to tam říkali, ale zase je to jejich nápad. Musí vydělávat, jestli chtějí dělat to, co dělají, jinak je to nesmysl.

Chytrolín

Jako zneužití to určitě nevydím.Samozřejmě každý chce dnes vydělat a nikdo z nás není určitě jiný.Já jsem se zde jak pobavil, tak i dozvědel několik zajímavých věcí,a to že na mě bliká nějaká reklama…ať bliká,vždyť je jich plný internet.