Avatar uživatele
Miroslavst

Nepříjde vám, že na nás chce někdo dobře vydělat?

Tak jsem shlédnul pořad Den D a tak mi přišlo, že vlastně vy všichni jste se nějakým způsobem zasloužili o rozšíření odpovědí.cz, i jako prezentaci použil otázku na kterou někdo (5 lidí-upozorňuji, že registrovaných) odpovědělo. Tudíž bez vás-nás by nemohli nic.
Ale peníze chtějí inkasovat.
Nepříjde vám to jako zneužití?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, BEAES, kapka, anonym, iceT před 4814 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Drahý Miroslave oni už vydělávají a smutné je, že ani propisku neposlali.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
blesk26

Miroslave, na kterých webech jste dnes byl?

Zkoušel jste třeba idnes.cz? seznam.cz? google.com? Nebo třeba nějaké menší, co jim také poskakovala reklamka na stránkách?

Tak ti všichni na vás vydělávají a ani o tom nevíte, tak nevím, proč bychom to měli mít odpovědím za zlé, ono taky takovýhle systém vytvořit není úplně snadné a rozhodně to není zadarmo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

Určitě mi to tak nepříjde !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Kdyby nevydělávali, zanikl by tento web. Je pravda, že umí využít inteligenci davu, nebo jak to tam říkali, ale zase je to jejich nápad. Musí vydělávat, jestli chtějí dělat to, co dělají, jinak je to nesmysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chytrolín

Jako zneužití to určitě nevydím.Samozřejmě každý chce dnes vydělat a nikdo z nás není určitě jiný.Já jsem se zde jak pobavil, tak i dozvědel několik zajímavých věcí,a to že na mě bliká nějaká reklama…ať bliká,vždyť je jich plný internet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek