Zbynas

Nepřehrávají se wav zvuky ve win a skypu – co s tím?

Když mi přijde na skypu zpráva, má mě to upozornit zvukem – v nastavení skypu to nastavené je, a když tam dám přehrát manuálně, taky to nefunguje. To samý ve win, systémové zvuky (také wav) se nepřehrávají. Ale v přehrávači to funguje, nebo Pinball XP má taky wav zvuky a to taky funguje. Mám Win 7. Už nevím, kde hledat chybu …
Doplňuji:
Tak už jsem na to přišel – byly ztlumeny některé aplikaci ve směšovači zvuku …

Odpovědi
anonym

Jen střelím – zkus se kouknout na nastavení hlasitosti zvuku – jestli nemáš WAW ztlumený…
😉
Doplňuji:
Aha… Tak teď jsem si přečetl doplnění…
;-D

arygnoc

možnosti ovládaní hlasitosti – zvoľte „Všechna zařízení přehrávající zvuk“

potom otvorte kartu „zařízení pro přehrávaní“ a zvoľte sluchátka/repro­duktory.
skontrolujte i záložku komunikace (ztlumit hlasitost).

ak nepomúže, v skontrolujte ovladače zv. karty, prípadne softvérové/har­dvérové konflikty.