KlárkaT

Nepochopila jsem Texaský masakr motorovou pilou z r. 1974

Dobrý den, prosím o vysvětlení, včera jsem se na tento film dívala a z části jsem to nepochopila. Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
gepik

Na wiki je film popsaný snad dost srozumitelně http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Te­xask%C3%BD_ma­sakr_motorovou­_pilou_(film,_1974)

Další odpovědi
iceT

Pokud nějakému filmu neporozumím,nebo ho hned nepochopím,podívám se na něj za čas znova.
Mě takto nešel do hlavy kdysi Total Recall se Schwarzenegge­rem,pochopila jsem ho po pár letech,když jsem se na něj podívala znova.

briketka10

je podle skutečné události nevím
co na něm není na nepochopení ..