ShadyPony

Amazon mi po zadání adresy píše, že ulice nebo číslo domu jsou neplatné. Co teď?

Chci si objednat produkt na Amazonu, ale když do jedné ze dvou kolonek pro Adress line zadám svoji ulici společně s číslem domu, píšou mi, že ulice nebo číslo domu jsou neplatné. Už opravdu nevím jak dál..

Odpovědi
JájsemRaibek

Nepiš ji s číslem domu, ale jen ulici. Zkus to napsat bez háčků a čárek.

Arne1

A to číslo domu píšeš jaké ? Popisné nebo orientační ? Zkusil bych tu adresu jak ji píšeš najít na mapách, někdy bývá problém třebas se zkratkama. Adresa, která se na našich nebo Google mapách najde by měla projít. Oni to kontrolují nejspíš podle Google, ale mohou mít i interfejs na českou oficiální databázi adres RUIAN.