Skeptik

Nepájivé kontaktní pole

Prosil bych o radu, jaké byste mi doporučuli kvalitní nepájivé kontaktní pole pro analogové i číslicové obvody s výstupem signálu pro počítač s operačním systémem Windows 7 64-bit.

Odpovědi
Michal Kole

nepájivé pole je jen „podložka“ pro elektronické součástky. Součástka se musí zamáčknout do díry, kde je zespoda, kontakt-měděný drátek, který je spojen se sousední dirkou, kam se zasune další součástka, aby se utvořil uzavřený elektrický obvod.

Nepájivé pole nemají konektory pro připojení k PC