autacek

Není zvláštní shoda náhod, že kde je islám, tam je i násilí? A že nejen že to do Evropy přišlo současně, ale i společně?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Násilí je všude, islám ne-islám. Nejnásilnější jsou státy Střední a Jižní Ameriky a jižní Afriky, které jsou silně křesťanské. Naopak třeba Indonésie, země s největším počtem muslimů na planetě, je jedna z nejbezpečnějších vůbec, daleko předčí i Českou republiku.

A nevím, co myslíš tím, že násilí a islám „přišly do Evropy současně“. Násilné zločiny v Evropě nepřestávají rychlým tempem klesat.

Další odpovědi
Kepler

Není to náhoda. Je to obsaženo i v Koránu: přikazuje jim zabíjet bezvěrce a dostanou se za to do nebe. Sice někteří to označují za pokřivený výklad, ale takhle si to radikálové odůvodňují. Ta svatá kniha ale má i v něčem pravdu: nejlepší sex dle Koránu bývá brzy po ránu.

Drap

Ne, neni to žádná zvláštní shoda

Kepler

Psychotic: Indonésie? To si snad děláš kozy! Zvlášť bezpečno je na Filipínách a Bali, že.

Psychotic

Indonésie: 0,5 násilných úmrtí na 100,000 obyvatel. Nepočítáme-li státy typu Vatikán, San Marino apod., je to 5. nejbezpečnější země světa. Filipíny jsou 172., tedy jeden z nejhorších států s asi dvacetinásobným počtem vražd.

Kepler

Může být, já jsem se na to díval jako na oběti islámského terorismu. U nás by to asi byla nula.

Psychotic

Snad to vydrží.