agentpv

Není v tom nějaký fígl (registr. u PPL, …), když mi obchod nabízí zásilku přes PPL-PARCELSHOP zdarma (jinak 120,–)?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Pozor na to! Mne taky nabizeli dopravu zdarma a pak chteli udaje k me platebni karte, ze pry jinak to nejde. Ale bylo to pres Zasilkovnu a DPD.
Radeji si to over ale hlavne jim nedavej zadne udaje!!

Další odpovědi
marci1

Některé eshopy nabízejí v akci dopravu zdarma. Je nutno si spíše eshop ověřit, vyhledat si OVĚŘENÉ recenze (Heuréka, Zboží ap.). 😄

JirinaM

je to AKCE, některé prodejny to nabízí v rámci akce. Stačí jen PIN