marci1

Není škoda, že dívky a ženy nosí tak málo šaty?

Dnes na předávání vysvědčení bylo konečně vidět plno krásných dívek v šatech. Užili jste si to pánové? 🙂
Obr.: https://pixaba­y.com/cs/photos/d%C4%9Bv­%C4%8De-kniha-kr%C3%A1sa-romance-%C5%A1aty-990602/

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, šaty jsou na dívkách i zralých ženách velmi sexy. Zvlášť ty lehké, poloprůsvitné a úsporné. Co mi okamžitě srazí libido, jsou blbky v otrhaných džínách, bléé…

Další odpovědi
GM

Je to škoda. A taky je to úspora kusů oblečení, které na sebe holka musí nandat. Já babička nosím šaty od dubna do září podle podle počasí, tak, abych na sebe nemusela natahovat punčocháče.

elkon

Ano, je to škoda, zvlášť, když jsou krásné.

mosoj

Krásné to je. Bohužel, praktické jenom na něco!

RyuzakiKate

Já je nosím, a ráda! Ale taky jsem začla až o dost později, protože jsem se zkrátka styděla. A teď mám těch šatů málo a kdo to má furt kupovat… :))

Pepa25

Ano, navíc mi připadají velmi praktické v létě (proč asi nosí v pouštních národech v severní Africe a na Blízkém Východě i muží tuniky, že?)

aliendrone

Ne, je to totiž ZATRACENĚ VELKÁ ŠKODA, abych to uvedl na pravou míru!

Vůbec nechápu PROČ se ženy dobrovolně vzdávají tak megasuper hadrů (šaty, sukně)? Ano, praktická stránka věci je pochopitelná (třeba do lesa na houby jsou kalhoty opravdu lepší), ale když jsou ochotny snášet opruz s 30+minutovým líčením nebo dokonce nošení bot s vysokým podpatkem, přijde mi podivné, že nejsou ochotny snášet problém s tím, že je NĚKDY může zvedat vítr. (na jiné zásadní negativum oproti kalhotám/šortkám jsem nepřišel)

Šaty/sukně JSOU SEXY (mnohem víc než kalhoty). Jediné šaty, které nemusím jsou takový ten „roura střih“ bez pasu (alá 20.léta minulého století). I šaty na obrázku jsou moc sexy, ačkoliv nemají hluboký výstřih ani rozparek, ale proč se mi to tak jeví netuším a buchta v nich by na tuty v kalhotách nevypadala ani z poloviny tak dobře (navzdory supersexy vysokým podpatkům botiček na podstavě)!! :)