Avatar uživatele
david22

Není nezdravé spát s ponožkami na nohách?

Doplňuji:
hanulka11: jsem myslel, jestli to není škodlivé třeba pro krevní oběh a tak.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Nazdar Bazar, michalds před 4090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Co je na tom nezdravého? Jistěže si vezmeš čisté, pěkně měkkoučké ponožky na umyté nohy. Ne ty ,cos měl celý den na nohou.
Doplňuji:
když máš ponožky bez gumiček – rozhodně to není škodlivé, někdo zimouřivý bez nich spát nechodí

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

proc by bylo nekteri lide tak spi normalne …a myslim ze se prodavaji i ponozky na spani..:D..ikdyz ja bych tak spat nemohl …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Napiš si interní poštou Michalovi K, má na toto téma spoustu poznatků, zajímá se o to již léta.Určitě ti rád odpoví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lalalopsy

Na tom neni nic nezdrave mij bracha snema taky spi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

určitě jsou důležité okolnosti, jestli trpíš plísněmi nohou, … v ponožkách se ti nohy mohou více potit a zapařovat, ale to musí člověk poznat sám, jestli chce ponožky nebo ne :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

taky záleží kolik máte doma v ložnici stupnů,
když by bylo třeb 10C,to se pak ponožky hodí nejen na noc,ale i do vany

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to nezdravé. Vždy, když jsem usnul v ponožkách, tak mě ráno šíleně bolela hlava.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Spát s ponožkami na nohách obecně není škodlivé. Některé studie dokonce ukazují, že může pomoci usnout rychleji, protože teplo na končetinách pomáhá rozšířit krevní cévy a tím podporuje rychlejší usínání.

Není však doporučováno nosit příliš těsné ponožky, které by mohly omezovat krevní oběh. Také je důležité udržovat nohy čisté a suché, protože vlhké prostředí může podporovat růst bakterií a hub.

Pokud máte zdravotní problémy týkající se oběhového systému, doporučuje se konzultace se zdravotnickým odborníkem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek