pn65

není nějaký návod na výrobu menšího vozíku za kolo?

Chtěl bych si vyrobit menší vozík za horské kolo, ty co se prodávají jsou předražené a navíc nepotřebuji tak velký jako pro dítě.

Můžete poradit?

Děkuji

Odpovědi
gecco

Klidně si vyrob – pokud jde o parametry, cituji:
„K jízdnímu kolu se smí připojit přívěsný vozík, který není širší než 900 mm, má na zádi dvě červené odrazky netrojúhelníkového tvaru umístěné co nejblíže k bočním obrysům vozíku a je spojen s jízdním kolem pevným spojovacím zařízením. Zakrývá-li přívěsný vozík nebo jeho náklad za snížené viditelnosti zadní obrysové červené světlo jízdního kola, musí být přívěsný vozík opatřen vlevo na zádi červeným neoslňujícím světlem.“
___
Pokud jde o výrobu a konstrukci – za tuhle cenu to nevyrobíš…
http://www.az-impex.eu/az-impex/eshop/7-1-SPORT/0/5/277-Privesny-nakladni-vozik-za-kolo-cca-90-litru-taska

ReHu

Také jde trochu o to, jaké máš výchozí možnosti.
Třeba základ z nějaké kárky (dvoukoláku) nebo dět.kočárku co se přizpůsobí nebo budeš dělat celou konstrukci.

lexx

nejsnáze bude okopírovat sériový tovární výrobek, malá kovodílna to zmákne ale…kusovka může být dražší než kočár z marketu, dej si zdarma inzerát „koupím“
na www.bazos.cz