Alesh

Není nad to, když někdo dělá populistická gesta, že?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/345232-a-kde-mame-ty-zeny-brat-krajsti-sefove-cssd-se-bouri-proti-kvotam.html

Jakékoli kvóty jsou dementní a zvlášť tato, která dehonestuje ženy, jinými slovy říká, že ženy jsou tak neschopné prosadit se, že jim musíme udělat berličku. Jaký na to máte názor?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já bych tam udělala kvótu na IQ, občas mám pocit, že tam sedí retardovaní:-DDD

Každý rok při odevzdání daňového přiznání bych je poslala všechny na detektor lži:-)))

Další odpovědi
klumprt

Pošahaná strana si vymyslela pošahané pravidlo. Teď si neví rady. Dobře jim tak.

arygnoc

kľudne by som zveril vládu výhradne ženám.

:-Q

ivzez

Jsem zvědavá na prosazování kvót,
až rozumné ženy odmítnou kandidovat
(jak už se někde děje) …

Agneta

No tak když si stěžují, že ty ženy nemají, tak ať tam dají uklízečky, a budou mít těch 40%.
KVÓTA ZNAMENÁ DISKRIMINACI !

Ženy mají děti, a proto je nějaká procentuální kvóta nemožná.

Nazdar Bazar

Ve skandinávských zemích, se podle průzkumů žije lidem nejlépe. A tyhle kvóty používají. Pak jsou země, kde žena nesmí řídit auto. Vyberte si, co je vám bližší.

zjentek

mně se zdá, že ženám ty naše berličky už dávno umožnili kakat nám na hlavu ..jenom to zatím ještě plně nevnímáme

lota

Ano, není nad to, když někdo dělá populistická gesta.:-) Takových je u nás hodně…

Agneta

NazdarBazar >>>> „v skandinávských zemích se žije nejlépe“, až na to, že jim občas zastřelí dítě!!!(Breiwic­k)v důsledku špatné politiky, a oni si ještě ignoranti myslí, že ten byl blázen, že to nebyl politický čin. No to bychom mohli ještě polemizovat:DDD

ivzez

No, nevím.
Odebírání dětí rodinám v Norsku podle mne moc pro „nejlepší život“ nehovoří …

Agneta

Ano ivzez, a to si jen Čecháčci myslí, jak se jim tam žije, neboť koukají jen na peníze, ale že jim oklešťují svobodu(a všechno se zhoršuje)-pomalu ale jistě, to už tak do oka nepadne.

Nazdar Bazar

Pokud považuješ psychopata Breivika za důsledek špatné politiky, můžeš si na podporu svých názorů najít jakéhokoli masového vraha v kterékoli zemi. Asi 4 procenta lidí prostě patří mezi psychopaty, sociopaty a deprivanty (viz kniha neuropatologa F. Koukolíka Vzpoura deprivantů).

Agneta

Neznáš skandinávské poměry. Breivik je důsledek špatné politiky. Viděla jsem intervjů francouzského novináře Leclerca s norskými politiky, kde je jasně předvedl. A do budoucna je(tam) možno ještě leccos očekávat.

Nazdar Bazar

Myslím, že děláš hodně ukvapená spojení. Žádný novinář není objektivní a neutrální, už jen poskládání otázek určuje vyznění rozhovoru. Ale o to nejde.
Stejně tak nemusím znát ukrajinské poměry, syrské poměry a irácké poměry, abych odhadl, že mezi násilnými agresivními „bojovníky“ za pravdu bude velké množství psychopatických a sociopatických osob, které tuší příležitost, jak se beztrestně vybít na ostatních. Když na to nalepíš nějakou ideologii, mohou se z nich stát i uctívaní hrdinové.
Takhle můžeš udělat i z Olgy Hepnarové oběť komunistického zřízení.

zzzzz

Nacpat si jich tam 40%? To je jak s tou pohlupavou Parkanovou, pokradli ve velkém a hodí se to na ni:-((( Ona o armádě nevěděla vůbec nic a udělali z ní ministryni:-(((

Další taková chytrá hlava Peake, ta byla ministryní 8dní:-(((