Weirdquestio

Není absurdní považovat za extremismus to, že nechci jít válčit?

V reportáži na ČT24 byla reportáž, kde bylo řečeno, že chtějí v Rusku zakázat lidskoprávní organizaci Memorial. Jako jeden z důvodů reportér zmínil, že jedním z důvodů je to, že se zastávají svědků Jehovových, kteří byli prohlášeni za extremisty kvůli tomu, že odmítají válčit.

Chápu že lidi mají k nim výhrady kvůli krvi, Vánocům a zvonění na dveře, ale nepřipomíná vám tohle spíše 1984 a tvrzení Válka je mír?

Odpovědi
elkon

Když s tím máš problém, tak se přestěhuj do ČR. Tady jsou jiné zákony.

JežíšKristus

Absurdní to samozřejmě je. Ale takových absurdit je v zemi, kde zítra znamená včera, celá řada.

mosoj

Máš pravdu, ale celý svět je nadržený na válku. Prosím, podívejte se místo vymyšlených amerických krváků na filmové skutečné utrpení lidí ve válce. Bohužel historie lidstva je jenom válčení. Doba míru je již v Evropě velmi dlouhá. Lidé již zapomněli a potřebují dostat do nosu. Bohužel to bude to poslední pro obyčejné lidi. Rusové se musí bránit. Je to jejich povinnost!! Vidím co vidím a slyším co slyším. Úsudek si dělám sám.

hapiky

mosoj: Rusové se musí bránit? Velmi originální geek od rusofila.