Avatar uživatele
Packal

Nenechám si poradit.

Ahoj! Kdykoliv mi někdo radí, stašně mi to vadí. Ať už jde o učení, o ovládání věcí nebo něco jiného, jsem naštvaná. Vím, že mám být ráda, že mi někdo pomáhá, a snažím se, abych naštvaná nebyla, ale nejde to. Sice to tomu člověku neřikám, ale třeba říkám: „Ale já to umím jinak a líp!“ nebo „Já to udělám sama!“
Prosím, jak se zbatit toho zlozvyku.
Packal
Doplňuji:
Ahoj! Kdykoliv mi někdo radí, stašně mi to vadí. Ať už jde o učení, o ovládání věcí nebo něco jiného, jsem naštvaná. Vím, že mám být ráda, že mi někdo pomáhá, a snažím se, abych naštvaná nebyla, ale nejde to. Sice to tomu člověku neřikám, ale třeba říkám: „Ale já to umím jinak a líp!“ nebo „Já to udělám sama!“
Prosím, jak se zbavit toho zlozvyku.
Packal

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, marci1 před 3841 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ve tvém případě budeš asi muset psychicky dospět. Snad ti ale ještě před tím, opakované naražení ‚čumákem do zdi‘, budiž ti útěchou 😉
Očividně totiž nechceš svůj přístup měnit, tedy jen vlastní zkušenost ti snad může pomoci. Není to zlozvyk, jedná se o nezralou nezkušenost, jinak ‚hloupost‘.
Doplňuji:
Oprava: ..ještě před tím, pomůže opakované naražení..

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Já to umím jinak a líp zní arogantně,a člověku ani nemusíš říkat,že ti snaha poradit vadí.
Pamatuj na to,že jednou třeba nebudeš moct cokoliv udělat sama a budeš ráda za jakoukoliv pomoc.Krom toho někteří muži moc samostatné ženy nemají rádi,aby se ti to taky někdy nevymstilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Musíš si uvědomit, že dobře míněná rada je nad zlato. Že už třeba budeš vědět to, na co by jsi musela přijít sama . Vyzkoušej si radu a zjistíš, jestli Ti rada vyhovuje, nebo si to uděláš po svém. Buď ráda, že máš někoho, kdo Ti chce poradit. Dobrá rada se hodí mladému i staršímu. Každá rada Tě obohatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Hele tohle je docela dobrý…:D Nenecháš so od nikoho poradit a teď chceš poradit? Tohle jde trochu mimo mě
Doplňuji:
opravuji:„si“ mám spánkový deficit

Upravil/a: Awe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Mě spíš vadí když někdo zlehčuje moje otázky místo aby odpověděl. ten tvůj problém je možná podobný, jak to změnit? uvědomit si že to opravdu umíš líp a pak není problém. Pokud jsi nevěděla to, co ti řekli, tak si uvědomit, že každý měl jiné podmínky a pokud by měl tvé, byl by na tom stejně jako ty teď se schopnostmi a vědomostmi. To, že se ptáš ještě neznamená, že přiznáváš svou nevědomost. Znamená to že si chceš vytříbit názor, vědomosti. S irelevantními kecy co kdo napíše mimo téma k Odpovědi se nedá nic dělat, bohužel ztrácí čas každému kdo si to přečte. úplný offtopic bych nahlásil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek