stebka

Nenaběhne domovská stránka. Jak opravit?

Při otevření domovské stránky seznam.cz (Internet Explorer 11), je na horní liště řádek nabídek (seznam.cz není zbarven do zelena), oblíbené položky i historie prohlédnutých stránek jdou vyvolat, hlavní panel se také objeví, při klepnutí na Explorer pravým tlačítkem myši se odkazy také objeví. Jinak okno domovské stránky je bílé bez úvodního obrazu. V Nástrojích (Možnosti Internetu) provedeno odstranění Historie procházení-okno nadále bílé. Aktualizace stránky v řádce nabídek také bez výsledku. Pomohlo by obnovení výchozího nastavení Exploreru, nebo jak dál postupovat? Děkuji za případnou pomoc. Asus M50VCseries, Duo P7350, 4GB, GEFORCE 9300M GS 512MB, Windows 7.

Odpovědi
Edison

UTFG: https://suppor­t.microsoft.com/cs-cz/help/17426/win­dows-internet-explorer-11-change-home-page

tired

Mistr Edison by si měl přečíst otázku a hned nejúzfakingůglovat. Problém není jak změnit domovskou stránku. Problém je jiný. Už se mi v práci objevily tři případy (2× win7 a 1× win10), kdy se v IE nenačítá stránka seznamu. A je úplně jedno, jestli ji spouštím jako domovskou a nebo si dám do adresního řádku seznam.cz. Jen v záhlaví panelu se objeví „Seznam – najdu tam co neznám“ a to je vše. Dole je bílo. Nepomáhá ani odstranění historie, či cookies. Nepomohl ani reset prohlížeče. Takže pokud se stebka ptá, jestli resetovat, tak ne.

Tak už jsem asi našel řešení: „u nás u některých uživatelů ten samý problem, je to u některých uživatelů, kteří jsou přihlášeni v emailu na seznamu. Stačilo vymazat cache (mozna by ani nebylo třeba), zadat adresu https://login­.szn.cz, přihlásit se, někde odsouhlasit GDPR podmínky a již to funguje.“

Jen ho zatím nemám jak vyzkoušet. Nemám na stole žádného vhodného pacienta.

Edison

Tired: Jsem to holgt špatně pochopil… Omlouvám se. Tys to popsal srozumitelněji a už to chápu.