Usoman

Proč nemůžu stahovat Minecraft v „EXE“ ale jen v „RAR“?

Nemůžu stahovat žádnej EXE Minecraft, jak z oficiální stránky tak ani z ulož.ta. Problém je ten, že když to stáhnu, dám instalaci, kliknu na logo na ploše, abych mohl hrát, tak mi to napíše, že nemám nějakou Javu. Přitom Javu mám :P Takže kliknu na ten odkaz pro stáhnutí Javy, kterou mi ta tabulka doporučí, stáhnu jí, a než ji nainstaluju, napíše mi to nějaký problém, že nejde nainstalovat a nebo mi to napíše že byla úspěšně nainstalována. Někdy se to liší. A i potom stejně Minecraft nejde! Klidně tu Javu mohu stahovat sto krát a stejně nic.

Proto, mám minecraft jen od jednoho souboru z ulož ta v RARU (ostatní nebo vlastně všechny sou viry). Je to jediný minecraft co mi jde. Bohužel je to verze 1.5.2. Taky mě to dost omezuje v multiplayeru, kde ta starší verze nemá šanci. Pomožte!

Odpovědi
tencosepta

Chjo… Hele, co takhle si Minecraft místo stahován koupit? Pak ti to půjde stáhnout.