kadli

Co znamenají podmínky u her z Google play?

Dobrý den rád bych se zeptal co přesně znamenají podmínky u her na Google play? Jestli mi třeba nemužou vzít nějaké osobní informace?
Předem děkuji.

Odpovědi
tyrox

Zdravím, většinou to funguje tak, že se Tě potom ta aplikace zeptá jestli chceš sdílet své osobní informace nebo je tam vložíš sám. 99% aplikací na google play nemají potenciál Ti krást osobní informace a poté je zneužít. Samozřejmě je zde možnost, že jsou to nějaké viry apod. ,avšak si přečti recenze od uživatelů a popřípadě si stáhni antivirus do mobilu (avšak je to zbytečné). Pokud by třeba nějaká aplikace zneužila tvé údaje, mohl bys teoreticky napsat na google a oni by to začali řešit.