arygnoc

načo toto všetko potrebuje hra na telefón (android) ako oprávnenia?

Síťová komunikace
úplný přístup k síti
Umožňuje aplikaci vytvářet síťové sokety a používat vlastní síťové protokoly. K odesílání údajů na internet toto oprávnění není nutné, protože údaje lze na internet odesílat prostřednictvím prohlížečů a dalších aplikací.
Telefonní hovory
čtení stavu a identity telefonu
Umožňuje aplikaci získat přístup k telefonním funkcím zařízení. Toto oprávnění umožňuje aplikaci zjistit telefonní číslo telefonu, ID zařízení, zda zrovna probíhá hovor, a vzdálené číslo, se kterým je zařízení v rámci hovoru ve spojení.
Úložiště
úprava nebo mazání obsahu v úložišti USB
Umožňuje aplikaci zapisovat do úložiště USB.
Informace o vašich aplikacích
načtení spuštěných aplikací
Umožňuje aplikaci získat informace o aktuálně a naposledy spuštěných úlohách. Aplikace s tímto oprávněním může odhalit informace o aplikacích, které se v zařízení používají.

jedná so o offline hru.
a pokiaľ viem, podobné oprávnenia vyžaduje väčšina aplikácií.
načo je hre potrebné vedieť, s kým si volám?
Doplňuji:
Ide o to, že drtivá programov na google play, aj platených, vyžaduje nezmyselné oprávnenia zaváňajúce špehovaním, čo ma prekvapuje.
To by si potom človek nemohol nainštalovať žiadne programy a celý operačný systém mu je potom v podstate nanič.
takže neviem …

Nejlepší odpověď
mojitek

takových aplikací je na google play mraky.Rozhodně nebrat!

Další odpovědi
Bedy

No ne, tato hra požaduje docela dost oprávnění a nejednou byly na Google play nebezpečné aplikace, které vykradly osobní údaje a telefon používali k všemu možnému, třeba i k drahým premium SMS.

Zkuste se poohlédnout po jiné hře raději.
Doplňuji:
A co byste od Googlího produktu očekával? Google je šmírák a ideální je jeho služby vůbec nepoužívat. Skrz své produkty prostě sleduje aktivitu svých uživatelů – třeba Google Chrome, internetový prohlížeč, slídí co kde stahujete, na jaké stránky chodíte apod. No a Android pro Google je zlatá žíla, protože má největší zastoupení co se mobilních operačních systémů týče.
Kamarád je programátor a s Androidím zdrojovím kódem si hraje a říkal, že se sám divil, co tam je tagů s odkazy na Google.

Proto já bych si třeba zařízení s Androidem už nekoupil, sám s Androidem na mobilu nemám dobré zkšuenosti, je to takový pomalý neohrabaný systém, nyní i plný virů.

suaeda

Už jsme to s jedním kámošem probírali. Na co potřebují aplikace androidu různé přístupy do telefonu, kontaktů, SMS a další. Je to bohužel vyzvědačský google. hlavně pro potřeby komerce a dále pro zajištění bezpečnosti (zkráceně řečeno). Již o tom bylo napsáno dost informací na internetu i v časopisech.
Je několik možností.

  1. Android nepoužívat, nebo jen omezeně využívat některé bezpečnější aplikace. 2. Používat internet na mobilu ze kterého nevolám, nemám zde žádné kontakty a neposílám SMSky. To používám já. Nevýhoda – mám dva přístroje.
  2. Poslední možnost je nezajímat se o to a instalovat vše co chci. Což není dobré.