Pamatujete ještě na Michala Kolesu?

Je sice po smrti,ale je pořád v kategorii počítače a příslušenství na druhém místě.
I tací lidé jako byl on dokáží být po své smrti slavní.
http://www.stre­am.cz/nejnovej­si/fenomen/10003115-internetove-diskuze#!/nej­novejsi/fenomen/10003115-internetove-diskuze

Nejlepší odpověď
briketka10

ano já na něj vzpomínám často hlavně
teď v létě, protože neumím plavat a on
mi psal hodně e-mailů, že spolu půjdem
do Aquparku a já jedině na brouzdaliště..
no a moc mi pomáhal s noťasem, když
tu ještě nebyl badisko :)
byl to hodnej kluk a vadilo mi, že spousta
uživatelů tady si z něj dělali legraci a moc
ho uráželi byli k němu hnusní on to neřešil..
ty urážky jsem ráda mazala !!

Další odpovědi
www

Pamatuji velmi dobře !
Naprosto bezelstný človíček, který se na rozdíl od stejně nemocných přiznal ke svému handicapu a nikdy nikomu neublížil, byť byly občas jeho otázky i odpovědi zde občas ‚kuriózní‘.
Vytahovat po jeho smrti cokoliv zbytečně se mně zdá být přinejmenším neetické.
Názor

led

Vo svojom odbore bol na úrovni.
Problém bol možno v pocite svojej nedocenenosti a vzhľadom na jeho zdravotný stav nezamestnateľnosti, čim veľmi trpel.

Vzpomenu si na něj vždy když vidím plavat nějakou ženu.

marci1

Jistě. Své dosažené vzdělání dokázal využít. Neurážel, k ženám se choval vždy hezky. ☹

bolak

Asi před týdnem mě vyskočila na mobilu upomínka, chtěl jsem mu něco poslat a loni jsem si to poznamenal do mobilu, měl by narozeniny. Jinak mi ho připomněl i teď česílko, když se tu ptal jak se dostat do exotopedie :)

Někdo tu po jeho smrti prorokoval že si na něj za týden ani nevzpomenem, ale bylo jasný že je to nesmysl. Ten tu bude ještě dlouho po tom co my nebudem :)

http://www.exo­topedia.org/wi­ki/Michal_Kole­sa

jáára

samozřejmě že pamatuju. druhej takovej není
Doplňuji:
mám ho stále v kruzích…
minulí pátek by měl narozeniny

Vzpomínáme

tencosepta

Jojo, to byl týpek, bezelstný a dobrý člověk, který v každém návštěvníkovi něco zanechal.

quentos

jasně, obzvlášť když jsme si osobně vyměnili pár mailů… a pak ten šokec :{/>

Nazdar Bazar

Bohužel jsem tady na odpovědích ještě nebyl :(
Doplňuji:
Při surfování tak před měsícem jsem se podíval kdo je Michal Kole a skrz google jsem zjistil že to je (byla) legenda. Nejdřív jsem si myslel že je to pouze člověk který se chce zviditelnit ale posléze jsem zjistil že takový je. A hlavně mě zamrazilo to že zemřel jelikož do té doby než jsem to nevěděl jsem se divil že nepřispívá a divil jsem se proč, a napadlo mě či snad zemřel ? A on opravdu zemřel. V každém případě jsem se u každého jeho příspěvku zasmál.

alexandra

Jejda,to jsem tedy nevěděla,že zemřel.A bylo mi divné,že tady nic nepíše.

led

Odpovede na jeho otázky som na jeho ´osobnú´ žiadosť písavala po česky :)