Mahalae

Nemůžeme otevírat okno, sousedi jsou silní kuřáci. Co s tím?

Neni nic lepsiho, nez kdyz vas probudi cerstvy zvan nikotinu… na lacny zaludek je to mnamka a co teprve nas maly 6mesicni chlapecek… ten uz se stal pasivnim kurakem… Pry ze my nekuraci obtezujeme a omezujeme kuraky… a oni nas mohou obtezovat a omezovat? Co s tim?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak za nima dojdi a řekni jim to, snad nejsou až takový idioti?

Další odpovědi
mosoj

Vím, co chceš slyšet, ale nezbyde nic jiného než se přizpůsobit a otevírat okno, když nekouří. Je to nepříjemné, ale tak drastické to nebude.

dalid

V prvom rade to prebrat so susedmi. Dohodnut si pravidla. Druha moznost je silny ventilator na balkon alebo pred okno. Velmi pravdepodobne budu mat problem aj dalsi susedia, skus to prebrat aj s nimi.

postcd

odnaučit kouřit
použít nějaký přístroj pro zachycení/odklo­nění/zamezení vniku částic kouře ( https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EMOr-wyyvyE )
Dalidem zmíněný ventilátor když se otevře okno
začít také kouřit
větrat jen tehdy kdy nekouří
Ujistit se že byt je vzduchotěsný aby průvan netáhl kouř bytem.
Přestěhovat se.

Zde popsal právník jak to je:
http://goo.gl/A­i23wh

Drap

Neotvírat okno, nebo se přestěhovat. Jiné řešení bohužel neni.

Kura

Takovou prkotinou se zabýváte ? Si představte, že přestanou kouřit a vedle v baráku si někdo zbuduje autoservis. Dle zákona může začít v 6:00 venku tůrovat motory a mlátit kladivem jako idiot a nikdo na něj nemůže až do 22:00, to budete dělat co ?
Zavoláte asi už přímo URNU co ?
😁