pinkaew

Do dělat, kdy se nemohu přihlásit na Facebook?

nemohu se přihlásit na facebook toto mě to píše:Přihlásit se z rozpoznávaného počítače Momentálně nemáte u svého účtu uvedeny žádné telefony. Přihlaste se z rozpoznaného zařízení, abyste opět získali přístup ke svému účtu. Po opětovném získání přístupu doporučujeme, abyste přidali nové telefonní číslo nebo vypnuli dvoufázové ověření.

Odpovědi
Edison

Aspoň se na to vykašleš a půjdeš mezi opravdové lidi.

elkon

Třeba už ho konečně zrušili.

Kryšpín

No to je hrozné, může to být omezování volat co nejdříve Marku Zuckerbergovi

dubraro

Nepřihlašovat se…