pusinka50

Nemohu se na netu dopátrat českého překladu „The Startup Kids“, což je podle novinek.cz nějaká výdělečná možnost?

Nejlepší odpověď
annas

Něco v odkazu

Startup (též start up či start-up) je pojem označující nově vznikající projekt či začínající firmu často ještě ve fázi tvorby podnikatelského záměru . Kids – pro mladé podnikatele.
.
Poprvé se tento termín stal populárním v době internetové horečky (1996–2001), kdy vzniklo mnoho společností tohoto typu v zámoří s .com především na internetu v Silicon Valley. Svou renesanci zažívá opět v současnosti, kdy se tímto pojmem dá označit jakýkoliv začínající projekt.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Star­tup

--
Startup Kids: podnikat může každý, kdo má notebook a internet

V pražském kině Světozor proběhla ve čtvrtek večer akce nazvaná The Startup Kids, kde se promítal i stejnojmenný dokumentární film. Ten se snaží nápadité jedince inspirovat a ukázat jim cestu těch nejúspěšnějších, koneckonců „podnikat může každý, kdo má notebook a internet“. Cílem akce je sjednotit českou a slovenskou startupovou scénu a ukázat investorům, že tyto země mají co nabídnout.

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/294804-startup-kids-podnikat-muze-kazdy-kdo-ma-notebook-a-internet.html