Eliiis

Nemhol by mě někdo poradit kde bych stáhla shreka 4?

ahoj chtěla bych se zeptat kde bych mohla stáhnou poslední díl shreka je to díl čtvrtý a jmenuje se:Shrek zvonec a konec . Zkoušela sem to stahovat na uložto.cz ale tam je ta kvalita hrozná… Chtěla bych poradit ňákou stránku kde bycjto mohla stáhnout tak, aby to bylo s českým dabingem a aby se na to dalo koukat. Předem děkuju. :)

Nejlepší odpověď
alexandra

Já stahuji filmy na serveru Filmy zdarma.
Shrek 4 je tam prozatím jenom s titulkama,ale když se tam občas podíváte,tak se určitě dabovaný objeví.Je to tam rozdělené,na filmy dabované a s titulky.

Zdroj: http://www.filmy-zdarma.com/vi­ewtopic.php?f=249&t­=36554&p=60403&hi­lit=shrek#p60403

Další odpovědi
skorcovaz

www.uloz.to