Michal Kole

Neměl by učitel brát třídu jako celek, ale věnovat se v rámci možností každému studentovi individuálně?

Měl jsem pár učitelů a učitelek, kde jsme většina třídy propadali a bylo jí to nebo jemu naprosto jedno.

Odpovědi
hanulka11

to jste byli zvláštní třída – individuálně…to bys musel mít nějakou speciální školu , dnes záleží na žácích ,zda stačí nebo nebo ne – tempo udává učitel

M.

Může, nemusí.
Tohle spíše funguje na soukromých školách.

otázečkapani

žák by se mněl učit i ve volném čase ale souhlasím stebou že učitel by měl propadajícímu žákovi najít nějaké návrhy jak se v učení zlepšit
skuz se svím uučitelem promluvit nebo řekni mamce nebo tátovi at za učitelem zajdou a promluví sním
také se zkus věnovat doučovacím kroužkům