PetaKo

Nemáte vyzkoušené přípravky z funkčních hub? Mají tadyty doplňky vliv na tělo?

Odpovědi
paul1

Pířpravky ani ne, ale pěstujeme si hlívu ústřicovou na slámě. Tu máme v PE pytlích.
Sázíme v květnu, již 2× krásně zarodily a ještě jednou by měly. Zajímavé je, že se jim nejlépe daří skoro ve tmě. Máme pytle zavěšené v přístavku ze dřeva, je tam pološero a krásně každým rokem spolehlive rodí. Tedy obnovujeme slámu i sadivo, to je jasné.
Když jsme je měly na světle, tak jim to moc nesvědčilo, rodily o polovinu méně.

majki636

Ano mají a ne zrovna malý. Kdo je osvědčený prodejce, tak určitě www.houbicky.eu

IvkaH

Jsou tady ty doplňky z hub bezpečné ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.