Jiří Bohumil

Nemáte někdo osobní zkušenost s touto klinikou?

Čeká mne léčení bolesti zad na klinice EuroPainClinics v Brně. Klasická operace mi nebyla neurology doporučena, z důvodů většího rozsahu postižení dolní části páteře (L3-S1). Nyní se ale vyskytla tato možnost a tak jsem se u nich přihlásil, zaslal jsem jim svůj popis postižení z MR a sdělili mi, že by pro mne jejich léčba byla vhodná a objednali mne. Jaké jsou jejich postupy a způsoby diagnostiky a léčby jsem si prostudoval na jejich stránkách. Ale nemáte někdo vlastní zkušenost, případně i zkušenost někoho známého, který u nich léčbu podstoupil? A pomohlo jejich léčení? Dík za reakce.

https://www.e­uropainclinic­s.cz/

Odpovědi
JájsemRaibek

Bohumile nebo Jirko, já budu mít osobní zkušenost v pátek, takže ti pak dám vědět. Taky jsem se objdnal, také mi poslali mejl o vhodnosti a kontaktovala mě sestra a domluvila se mnou termín. 7.2.

JirkaKys

Dobrý den. Jak u vás dopadl zákrok. Pomohlo to. Jsem na tom zdravotně stejně a operovat to v nemocnici taky nechtějí.

Jiří Bohumil

To JirkaKys i Raibek.
Průběh, postup a můj výsledek najdete na poradně „Poraďte.cz“.

Jiří Bohumil

To JájsemRaibek.
Tak to se tam můžeme setkat. Já to mám na tenhle pátek 7.2. rovněž. Na 11.00 hodin. V kolik to máš Ty? Zdravím Jirka.

JájsemRaibek

7.2. na dvanáctou :), mám přijít o něco dřív.

Jiří Bohumil

Omlouvám se, nebyl jsem na „odpovědích“ a nekoukal jsem na mou otázku a Tvou odpověď v diskuzi. Ale zřejmě bychom se asi i minuli, neboť v tuhle dobu mě možná budou mít ještě „v parádě“. Ale pokud budeš ještě tuhle odpověď číst a jestli si tam všimneš, náhodou, celkem vysokýho šedivýho dědka s bradkou a s doprovodem tmavovlasé manželky, s takovým tím malým moderním baťůžkem s nápisem „Reebok“, jenom přes rameno, tož to jsem já. A klidně mě oslov, můžeme si předat „dojmy a zkušenosti“.
A pokud se tedy nesetkáme, přeji Ti aby Ti ve Tvém „trápení“ pomohli a můžeme se pak spojit přímo zde a předávat si informace o průběhu léčení.
Ale přiznám se, že to bude spíš na Tebe, neboť já už nevím, jak se zde přímý kontakt realizuje. Takže zatím ahoj Jirka.