Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Nemáte někdo osobní zkušenost s touto klinikou?

Čeká mne léčení bolesti zad na klinice EuroPainClinics v Brně. Klasická operace mi nebyla neurology doporučena, z důvodů většího rozsahu postižení dolní části páteře (L3-S1). Nyní se ale vyskytla tato možnost a tak jsem se u nich přihlásil, zaslal jsem jim svůj popis postižení z MR a sdělili mi, že by pro mne jejich léčba byla vhodná a objednali mne. Jaké jsou jejich postupy a způsoby diagnostiky a léčby jsem si prostudoval na jejich stránkách. Ale nemáte někdo vlastní zkušenost, případně i zkušenost někoho známého, který u nich léčbu podstoupil? A pomohlo jejich léčení? Dík za reakce.

https://www.e­uropainclinic­s.cz/

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek před 1514 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Bohumile nebo Jirko, já budu mít osobní zkušenost v pátek, takže ti pak dám vědět. Taky jsem se objdnal, také mi poslali mejl o vhodnosti a kontaktovala mě sestra a domluvila se mnou termín. 7.2.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JirkaKys

Dobrý den. Jak u vás dopadl zákrok. Pomohlo to. Jsem na tom zdravotně stejně a operovat to v nemocnici taky nechtějí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

To JirkaKys i Raibek.
Průběh, postup a můj výsledek najdete na poradně „Poraďte.cz“.

před 1270 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

To JájsemRaibek.
Tak to se tam můžeme setkat. Já to mám na tenhle pátek 7.2. rovněž. Na 11.00 hodin. V kolik to máš Ty? Zdravím Jirka.

před 1514 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

7.2. na dvanáctou :), mám přijít o něco dřív.

před 1514 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Omlouvám se, nebyl jsem na „odpovědích“ a nekoukal jsem na mou otázku a Tvou odpověď v diskuzi. Ale zřejmě bychom se asi i minuli, neboť v tuhle dobu mě možná budou mít ještě „v parádě“. Ale pokud budeš ještě tuhle odpověď číst a jestli si tam všimneš, náhodou, celkem vysokýho šedivýho dědka s bradkou a s doprovodem tmavovlasé manželky, s takovým tím malým moderním baťůžkem s nápisem „Reebok“, jenom přes rameno, tož to jsem já. A klidně mě oslov, můžeme si předat „dojmy a zkušenosti“.
A pokud se tedy nesetkáme, přeji Ti aby Ti ve Tvém „trápení“ pomohli a můžeme se pak spojit přímo zde a předávat si informace o průběhu léčení.
Ale přiznám se, že to bude spíš na Tebe, neboť já už nevím, jak se zde přímý kontakt realizuje. Takže zatím ahoj Jirka.

před 1512 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek