dust8

Nemají se zvířata nejlépe, že si nezkazí svůj neposkvrněný status mluvením s lidmi?

Nejlepší odpověď
jáára

Ano, protože...

ak jsem se vydal na úřad práce, abych získal sociální dávky pro svého psa.
Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat.
Tak jsem jí vysvětlil, že můj pes je černý, nezaměstnaný, líný a neumí česky. Byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování a má plno potomků po celé vesnici. Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a žebrá. Kromě toho ještě krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec.
Paní se ještě jednou podívala do papírů a v pondělí se mám zastavit pro peníze…

Zdroj: někde na netu

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Zvířata s námi mluví. Problémem je, že většina z nás jim neporozumí a neumíme dobře naslouchat.

Tabea

Ne, protože...

Ani jejich podmínky nejsou zas tak záviděhodné. Vše má své stinné, světlé stránky.

Kepler

Ano, protože...

To bych teda nechtěl zažít, kdyby zvířata uměla mluvit. To bychom dostávali pořádný kartáč každý den a slovo „člověk“ by byla mezi zvířaty ta nejhorší urážka 🙂 Měla by se lépe, kdyby nemluvila, protože člověk by se jim nemstil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jáára

Dneska je tomu přesně rok, co mi zemřela Liška. Přesně dva roky co zemřela Lišky máma Gwenda. Nikdy na ně nezapomeneme. Jonatán & Meggie.