Avatar uživatele
zjentek

Nemá někdo tušení, proč se uživateli nicku dudu příčí a popuzují jej mé formulace?

Přitom osobně jsem už dávno zapopal válečnou sekyrku hřmící mezi námi dlouho předtím a tehdy jsem si řekl: ať si tedy také žije, je- li jednou živočichem, protože příště tak být vůbec nemusí. Nechápu… Proč zrovna mé formulace? (;

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 1021 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nevím, je mi to jedno, ale možná pro to, že někdy máš formulace jak puberťák, nebo jako když moc nepřemýšlíš a střílíš od boku. A proč se nezeptáš rovnou „dudu“ SZ?

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

@elkon>>> ne ne, to nemohu, zeptat se přímo. My s dudu zde vedeme krutou soutěž o většího drsoňe a podobná osobní zpráva by mohla naznačovat určitou vyměklost tazatele a to není pravda, takže nemíním mystifikovat, jas­ný?

před 1021 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Nemám chuť ani sílu, abych se kočkoval se šaškem, resp. teatrálním exibionistou.

před 1020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Co tady vyskakuješ ty exiBIOnisto!

před 1020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…Ale jinak dík žes dokázal tak jednoduše vysvětlit ty pubertální formulace. To je od tebe pěkné, děkuji. A nemělo by ti to bejt jedno, ne ne…

před 1021 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Příště tak být nemusí, bo pro bublající bláto je taky potřeba normální hmoty z atomů.

před 1021 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek