zjentek

Nemá někdo tušení, proč se uživateli nicku dudu příčí a popuzují jej mé formulace?

Přitom osobně jsem už dávno zapopal válečnou sekyrku hřmící mezi námi dlouho předtím a tehdy jsem si řekl: ať si tedy také žije, je- li jednou živočichem, protože příště tak být vůbec nemusí. Nechápu… Proč zrovna mé formulace? (;

Odpovědi
elkon

Nevím, je mi to jedno, ale možná pro to, že někdy máš formulace jak puberťák, nebo jako když moc nepřemýšlíš a střílíš od boku. A proč se nezeptáš rovnou „dudu“ SZ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

@elkon>>> ne ne, to nemohu, zeptat se přímo. My s dudu zde vedeme krutou soutěž o většího drsoňe a podobná osobní zpráva by mohla naznačovat určitou vyměklost tazatele a to není pravda, takže nemíním mystifikovat, jas­ný?

dudu

Nemám chuť ani sílu, abych se kočkoval se šaškem, resp. teatrálním exibionistou.

zjentek

Co tady vyskakuješ ty exiBIOnisto!

zjentek

…Ale jinak dík žes dokázal tak jednoduše vysvětlit ty pubertální formulace. To je od tebe pěkné, děkuji. A nemělo by ti to bejt jedno, ne ne…

zjentek

Příště tak být nemusí, bo pro bublající bláto je taky potřeba normální hmoty z atomů.