kapka

Nemá být zpráva ve vnitřní poště pouze v tom rámečku?

Koukněte, co mi teď přišlo, je to odkaz, tak je to delší. Ale jak je to roztažený přes celou stránku! Mě to úplně vyděsilo. To asi není v pořádku, co?
http://img.na­dapenny.com/t20/120­99/nadap094131894­060231.jpg

Odpovědi
led

Program stránky sa pokúsil naformátovať odkaz do rámčeku, ale to sa tu už viackrát stalo, prejavila sa jeho nedokonalosť. Ak to budete kopírovať do prehliadača, skontrolujte si a odstráňte prázdne medzery, ináč odkaz bude neúčinný.