SpiderRoy

někdo se zkušenostma se Sony Xperia U ?

Zdravim, mam takovy problem. V Galerii mam mnoho obrazku ktere chci vyhodit ale kdyz je chci smazat, tak mi to napise Aplikace Galerie ( proces com.sonyericsson­.gallery) byla neočekávaně ukončena. Zkuste to znovu … muzu se o to pokoušet stále ale pořad to nefunguje. Dále, chtěl jsem najít v album s hudbou kterou mám v mobilu na počítači. Tak jsem to propojil pomoci usb ale kdyz jsem to hledal ve složkách mobilu v pc tak sem to nemohl najít. Používám přehrávač MortPlayer

Odpovědi
Majkl95

Tohle mi dělalo na Sony xperia typo ;) neseká se ti ten mobil náhodou a nepadaj ti i jiný aplikace? :D mě tohleto právě jako taky dělalo :/ ale pak mobil letěl pryč a koupil sem si Nokia lumia 520 :D

mojitek

jestli to máš nahraný na externí vyměnitelné SD kartě,tak to přes USB v PC nenajdeš(pokud máš např.starší Windows..XP atd).Mám Xperia Tipo a v PC Windows XP(což není OK) Je třeba mít novější Windows mi bylo řečeno.Na pobočce v Tmobile se mi ta karta ale normálně ukázala(a všechno na ní)-měli novější Windows.A to mají být prej " chytré telefony "…hm tak nevím teda.