uccello

Problém s galerií v Androidu

Mám Huawei G300 a vše šlape v pohodě, až poslední měsíc sleduju, že se mi některé vyfocené snímky v galerii nezobrazují správně. Některé vůbec. Když nějakou fotku otevřu, zobrazí se mi jen kousek, jako by nebyla dorenderovaná. U některých snímků se mi pro změnu kousne celá galerie a musím pryč. Nevíte, zda je problém v samotné galerii (která už je v Androidu natvrdo předinstalovaná a nelze ji nijak opravit) nebo v paměťové kartě? Děkuji

Nejlepší odpověď
JanaViki

Ja jsem mela podobny problem. Sekal se mi ale i fotak. Kolikrat jsem musela vypnout a zapnout mobil, abych mohla vyfotit fotku. Galerie.. ta mi kolikrat nesla otevrit a bylo to cele zasekle. Nakonec jsem zjistila, ze mam neco s pametovkou a musela jsem koupit novou. Zajdi za svym operatorem. Ten ti poradi:-)

uccello

Na tom, že to může být paměťovkou asi něco bude. Měl jsem podobný problém na předešlém mobilu, ale tehdy jsem tomu nevěnoval moc pozornosti. Je pravda, že dnes ty karty dělají s extrémně krátkou životností.