Mirdas

Jaké nejoriginálnější blahopřání do následujícího roku jste kdy spatřili?

Jaké nejoriginálnější blahopřání do následujícího roku jste kdy spatřili ?
Opravdu nechci použít, jen mne zajímá co dobrého lze kolem PF vymyslet.
Doplňuji:

Samozřejmě nápadů určitě je spousty.
Přímo slovně, SMS, mail, dopis, ve sněhu a mnoho dalších.
I podoba a hlavně spracování může být velice zajímavé.
_

Nejlepší odpověď
postcd

Zasej myšlenku, sklidíš čin.
Zasej čin, sklidíš zvyk.
Zasej zvyk, sklidíš charakter.
Zasej charakter, sklidíš osud.

Další odpovědi
mosoj

Nejde o originalitu, ale o upřímnost a na tu je to tady chudé.

anonym

MMXV
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oTIcaabi-x8
Doplňuji:
„fajsbouk“

setapouch

Celý rok jste se mi neozvali, tak v tom novém jděte do prd*le.
Doplňuji:
Tohle skutečně dostal kolega. Nicméně byl to jen žert, s dotyčným se vídáme pravidelně při posezení v hospodě.