Nejvýkonější(nej­lepší) notebook do 13500 Kč?

Odpovědi
marci1

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nejlep%C5%A1%C3­%AD%20notebook

gumiczud

Marci1 – to jste mu teda pomohla, tleskám Vám…

Razza

Z vlastní zkušenosti ti doporučuju nekoukat jen na výkon, ale i na celkové provedení a zkušenosti jiných uživatelů. Třeba notebooky Acer mají (za ty prachy) super parametry, problém je, že u nich už po roce praská plastový kryt notebooku, lámou se panky u displeje a zlomí se kabel od napáječe ☹

quentos

hlavně nám blbcům do závorky vysvětlete, co znamená „nejvýkonější“. My to fakt netušíme, známe totiž jen nejvýkonnější se dvěma N…